Музичні табори Констанції Фортунато

  

Констанція Фортунато: мир народжується тоді, коли ми спільно досягаємо мети

   В Україні уже понад 14 років працює унікальна жінка із США – Констанція Фортунато. Відомий диригент та педагог із майже 40-річним досвідом роботи із дітьми, засновниця та директор благодійної організації «Music Camp International», а також Посол миру для України допомагає дітям через музику повірити у власні сили та розкрити свій потенціал.

   Констанція та її благодійна організація «Music Camp International» проводить в Україні унікальні музично-освітні проекти для дітей віком 11 – 16 років, а особливо для тих, хто немає можливості отримати музичну освіту. Програми тривають 6 днів і закінчуються урочистим дитячим концертом для батьків та громади. В Україні було проведено понад 30 музичних таборів, які закінчувалися фінальним концертом на сценах Національного театру опери і балету, Національної філармонії України, Будинку органної музики, Українського дому тощо. Констанцію було нагороджено Дипломом Книги Рекордів України у зв’язку із встановленням рекорду України – в таборі “Артек” за 6 днів було підготовлено найбільший дитячий хор, в якому брали участь 800 учасників. У 2014 році за свою роботу Констанція Фортунато отримала звання Посол Миру.

    Їх офіційна сторінка у фейсбук:

https://www.facebook.com/MusicCampInternationalUkraine?pnref=story&hc_location=ufi  – багато відео і інформації -  що і як вона проводить.

Є також відео виступ Констанції на ЕдКемпі у Харкові - EdCamp Ukraine 2015. Майстер-клас «Як зробити так, щоб діти «бігли» за знаннями»

https://www.youtube.com/watch?v=-csUemEPtk4

Цикл її матеріалів на http://womo.com.ua/kak-razglyadet-v-rebenke-muzyikalnyiy-talant/ Как разглядеть в ребенке музыкальный талант.  Советы американского дирижера Констанции Фортунато

 

Запрошуємо на майстер-класи Олени Варданії!

Субота: декупаж, фоаміран

Неділя: фоаміран

Початок роботи: 10.00, 12.30

За адресою: м. Полтава, вул. Куйбишева, 12, офіс 208 (м-н “Олімп”, 2 поверх)

Не прогавте можливість (поки здійснюється забезпечення НУШ) придбати для
елементарного музикування та широкого кола застосування поширені в світі
інструменти, зокрема boomwhackers (бумвокерс - музичні палиці) та
дзвіночки (настільні, на ручках). Для тих, хто ще не знає, про що ідеться
- спочатку див. ролики на You Tube (конкретні посилання не даємо - їх
багато), а потім знаходьте де придбати.

Супер-штучки, які реально працюють.
Ваша Лілія Халецька

______________________________

Моя почта живет на Меta http://webmail.meta.ua